Zdjęcia produktowe (packshoty)

Fotografia produktowa typu packshot najlepiej ukazuje naturę danego produktu. Zdjęcia produktowe wykonywane są w studiu. Produkt przedstawiany jest na białym tle, co pozwala zachować jego podstawowe właściwości. Poprzez dobrze dobrane oświetlenie idealnie odwzorujemy kolory oferowanych przez Państwo produktów.

Fotografia reklamowa

Zdjęcia reklamowe wykonywane są zazwyczaj w aranżowanych scenografiach. Pozwala to ukazać istotne cechy, a także zastosowanie oferowanych przez Państwa produktów. Poprzez dobrze dobrane podkreślimy poszczególne elementy przedmiotu

Retusz

Postprodukcja jest nieodłączną częścią fotografii produktowej i reklamowej. Oferujemy retusz zdjęć począwszy od podstawowych czynności takich jak: szprawowanie (wycinanie z tła), usuwanie niedoskonałości produktowych, dodawanie cienia lub odbicia przedmiotu, optymalizacja wagi oraz wymiarów plików, dodanie znaku wodnego itp., kończąc na bardzo zaawansowanym retuszu High-End, w którym liczą się detale. Ten rodzaj retuszu polega często na pracy na artworkach, sklejaniu wielu zdjęć, formowaniu produktu, dodawaniu głębi metodę dodge&burn, wygładzeniu powierzchni przedmiotu, dodawaniu refleksów lub nadawaniu nowej faktury i zmianie kolorystyki na podstawie dostarczonych próbek.

Fotomontaże

Fotomontaż to zestawienie dwóch lub większej ilości fotografii w taki sposób, aby ukazać realistyczną wizualizację Państwa produktu. Mamy możliwość pokazania produktu w świetle jego użytkowych właściwości np. w pomieszczeniu, na stole, w parku bądź każdej innej przestrzeni, która jest dla niego odpowiednia. Zapewniamy wykonanie packshota we właściwej perspektywie oraz oświetleniu, umieszczamy go następnie na stockowej fotografii. Całość zakańczamy zaawansowaną postprodukcją, aby Państwa produkt pokazać w jak najlepszym świetle. Z przyjemnością stworzymy coś według Państwa własnego pomysłu lub kierując się Państwa oczekiwaniami przedstawimy naszą koncepcję, żeby efekt końcowy był zadowalający.