Profesjonalne studio fotograficzne z zestawem lamp błyskowych i stołem do zdjęć produktowych

Studio fotografii reklamowej - FocusPhoto

 Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym zajmującym się wykonywaniem wysokiej jakości zdjęć produktowych oraz reklamowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, posiadamy umiejętności, które pozwolą wydobyć prawdziwe piękno ze zdjęcia. Jako profesjonalne studio fotografii reklamowej zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze wykonane zdjęcia oferowanych przez Państwo produktów są skutecznym narzędziem marketingowym. Właśnie dlatego w swojej pracy kierujemy się profesjonalizmem, dokładnością oraz kreatywnością od pierwszego zdjęcia po końcowy retusz.

Zadowolenie naszych Klientów potwierdza, że ukazujemy ich produkty z jak najlepszej strony, co jednocześnie przekłada się na zwiększenie sprzedaży oferowanych przez nich produktów. Kierujemy się ideą, że dobry fotograf produktowy musi wyciągnąć z każdego przedmiotu cały urok. Tylko wtedy stanie się on atrakcyjny dla odbiorcy. Nasze studio fotografii reklamowej w Poznaniu podejmie się realizacji zarówno małych jak i dużych zleceń. Każdy fotograf produktowy i grafik w naszym poznańskim zespole to profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem.

Do zlecenia podchodzimy indywidualnie, wobec czego możesz być pewien, że Twoje zdjęcia będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. W pracy używamy profesjonalnego sprzętu oraz kalibratora X-Rite Colorchecker, dzięki któremu kolor przedmiotów jest zawsze wiernie odwzorowany. Zapraszam do współpracy oraz obejrzenia portfolio.

Każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie z uwzględnieniem Państwa wymagań, opinii i oczekiwań. Cennik zdjęć uzależniony jest od wielu czynników, m.in.: od rodzaju produktu, gabarytów, aranżacji, zakresu obróbki graficznej, terminu wykonania zlecenia. Istotnym czynnikiem jest ilość zdjęć. Jeśli jednorazowo zlecą Państwo dużą ilość wykonania fotografii mogą Państwo liczyć na atrakcyjny rabat. W związku z indywidualnym charakterem każdej sesji, proszę o przesyłanie zapytań poprzez formularz.

Postprodukcja jest nieodłączną częścią fotografii produktowej i reklamowej. Oferujemy retusz zdjęć jakie wykona nasz fotograf produktowy, począwszy od podstawowych czynności takich jak: szprawowanie (wycinanie z tła), usuwanie niedoskonałości produktowych, dodawanie cienia lub odbicia przedmiotu, optymalizacja wagi oraz wymiarów plików, dodanie znaku wodnego itp., kończąc na bardzo zaawansowanym retuszu High-End, w którym liczą się detale. Ten rodzaj retuszu polega często na pracy na artworkach, sklejaniu wielu zdjęć, formowaniu produktu, dodawaniu głębi metodę dodge&burn, wygładzeniu powierzchni przedmiotu, dodawaniu refleksów lub nadawaniu nowej faktury i zmianie kolorystyki na podstawie dostarczonych próbek. Zobacz więcej…

Zachęcamy naszych klientów do wypełnienia formularza kontaktowego na samym początku, co pozwoli nam na zebranie kluczowych informacji o produkcie i Państwa potrzebach. Zachęcamy do dzielenia się inspiracjami lub referencjami, co ułatwi nam zrozumienie, jak chcesz przedstawić swój produkt. Na tej podstawie przedstawiamy indywidualny cennik. Po akceptacji oferty, zapewniamy bezpieczne przechowanie przesłanych produktów, realizujemy sesję zdjęciową, a następnie prezentujemy projekt online. Po Twojej akceptacji przeprowadzamy retusz i finalizujemy projekt, udostępniając zdjęcia na serwerze online na rok oraz odsyłając produkty. Zobacz więcej…