monitor retusz zdjecia kanapy

Współpraca w Realizacji Fotografii Produktowych

Współpraca z naszą firmą to kilka prostych kroków, dzięki którym dostarczymy wysokiej jakości zdjęcia produktowe.

Etapy współpracy

chat

1. Kontakt

Wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Ułatwi to nam zebranie wszystkich niezbędnych informacji do przygotowania indywidualnej oferty. Kluczowe są tutaj informacje o rodzaju produktu, całościowej ilości zdjęć, gabarytów itd..

026-designer

2. Inspiracje

Bardzo pomocne dla nas są również zdjęcia referencyjne lub inspiracje, które pozwolą lepiej zrozumieć, w jaki sposób chcesz zaprezentować swoje produkty. Oprzyj się o nasze portfolio bądź załącz kilka zdjęć, inspiracji z sieci.

offer

3. Oferta

Wykorzystując przekazane informacje, jesteśmy w gotowi przedstawić indywidualny cennik.  W przypadku zadowolenia z oferty, czekamy na akceptację mailową

package2svg

4. Dostawa

Po przesłanie produktów do naszego studia. Gwarantujemy bezpieczne przechowywanie i staranne traktowanie towarów

224-studio-5

5. Projekt

Po wykonaniu zdjęć, przygotowujemy projekt, dostępny do wglądu online. Możesz ocenić jakość naszej pracy i zgłosić ewentualne poprawki. Kiedy wyselekcjonujesz obrazy, które spełniają Twoje oczekiwania, przejdziemy do ich retuszu.

upload

6. Finalizacja

Gdy wszystko spełnia Twoje oczekiwania, finalizujemy projekt i przesyłamy zdjęcia na serwer online, gdzie będą dostępne przez rok. Wystawiamy fakturę i odsyłamy produkty