Zdjęcia produktowe

Witamy na naszej stronie! Jesteśmy firmą fotograficzną z Poznania, z profesjonalnym studiem zajmującą się wykonywaniem wysokiej jakości zdjęć produktowych oraz i ich późniejszą obróbką – retuszem. Mamy długoletnie doświadczenie w branży fotografii produktowej pomagające nam w codziennej pracy osiągnąć najwyższe standardy jakości. W naszej ofercie znajdują się m.in. tytułowe zdjęcia produktowe. Poznań to główny obszar naszego działania, ale podejmujemy się zleceń w całym kraju.

Trzy pary męskich skarpet w odcieniach niebieskiego z różnymi wzorami i teksturami

Czym są packshoty?​

Zdjęcia produktowe, czyli tak zwane packshoty, są to zdjęcia pojedynczych produktów lub grupy produktów na gładkim, jednolitym tle – zwykle białym. Zdjęcia produktów mają na celu odwzorowanie rzeczywistych właściwości przedmiotu, w jak najwyższej jakości, tak aby klient mógł sobie dokładnie wyobrazić i “poczuć” daną rzecz. Gładkie tło, dobrze dopasowane oświetlenie oraz perfekcyjne przygotowanie produktu ułatwiają późniejszą obróbkę zdjęć. Packshoty to często nie jedno zdjęcie, a sekwencja wielu fotografii tego samego produktu, ukazująca go z różnych stron, pod wieloma kątami. Dobrze wykonane zdjęcia produktowe przyciągną potencjalnych odbiorców i zwiększą sprzedaż.

Nowoczesny smartwatch z tachymetrem i wyświetlaczem daty na czarnym silikonowym pasku

Gdzie wykorzystuje się zdjęcia produktowe?​

W dzisiejszych czasach zdjęcia produktowe wykorzystywane są przede wszystkim w sklepach internetowych, ale używa się ich także w katalogach reklamowych, do wysokiej jakości druków wielkoformatowych, np. Billboardów. Ludzie są wzrokowcami. Ze względu na intensywny tryb życia nie mają czasu na obejrzenie produktu w sklepie stacjonarnym, dlatego tak ważne są zdjęcia produktowe zamieszczane w Internecie. Dlatego warto zainwestować w profesjonalnie wykonane zdjęcia produktu, które odwzorowują każdy jego najmniejszy szczegół – kolor, fakturę, kształt. Może to przynieść wymierne korzyści i przełożyć się na większe obroty Państwa firmy.  Profesjonalne zdjęcia produktowe z Poznania To co nas wyróżnia to praktyczny zmysł, pracowitość, dokładność, terminowość, dbałość o każdy detal oraz lokalizacja w dobrze skomunikowanej części Poznania. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do każdego zdjęcia produktu podchodzimy indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem, chcąc ukazać Państwa produkt w jak najlepszym “świetle”.

Profesjonalne zdjęcia produktowe z Poznania

To co nas wyróżnia to praktyczny zmysł, pracowitość, dokładność, terminowość, dbałość o każdy detal oraz lokalizacja w dobrze skomunikowanej części Poznania. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do każdego zdjęcia produktu podchodzimy indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem, chcąc ukazać Państwa produkt w jak najlepszym “świetle”.

Luksusowa biżuteria z dużymi, kolorowymi kamieniami szlachetnymi na złotym łańcuszku

Dlaczego warto wybrać packshoty od FocusPhoto?

Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci. Nasze bogate portfolio, składające się ze wcześniejszych realizacji, jest najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać i powierzyć zdjęcia swoich produktów. Jakość fotografii produktowej zależy w głównej mierze od kreatywności i zdolności fotografa, dobrej współpracy z klientem i umiejętności spełnienia jego oczekiwań. My jesteśmy w stanie to zapewnić. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z przyjemnością podejmiemy się realizacji zarówno małych jak i dużych projektów. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego warto wybrać zdjęcia produktowe FocusPhoto z Poznania.